Dlaczego warto wynająć Auto?

 

Posiadanie własnego samochodu zawsze wiąże się z ponoszeniem sporych kosztów na jego utrzymanie w związku z koniecznością jego ubezpieczenia (OC, AC, ASS, NNW, OP) !

Każdy pojazd, który może poruszać się po drogach i ulicach, w wyniku obowiązujących przepisów prawa oraz zasad bezpieczeństwa, powinien przechodzić cykliczne przeglądy techniczne, regularne serwisy, wymiany opon, olejów oraz wiele innych czynności, do których właściciel pojazdu jest zobowiązany i za które oczywiście musi zapłacić z własnej kieszeni.

Oprócz wydatków na ubezpieczenie auta oraz utrzymanie pojazdu we właściwym stanie technicznym często zmuszeni jesteśmy do opłacania własnego miejsca postojowego na płatnych parkingach, chcąc zapewnić zabezpieczenie swojego samochodu przed kradzieżą, uszkodzeniem, bądź po prostu możliwością zaparkowania na zatłoczonych ulicach miast.

 

Ile kosztuje wynajem Auta w FunCar24?

FunCar24 Cennik

 

Bazowa cena wynajmu samochodu znajduje się w opisie poszczególnych modeli aut w sekcji Flota Aut. Wszystkie kwoty wymienione przy opisie aut i w WNP są podane w walucie polski złoty (PLN) oraz są kwotami netto, do których należy doliczyć podatek VAT. Ostateczny koszt jest negocjowany z każdym Klientem indywidualnie, na podstawie kilku parametrów:

  1. Wybranej przez Klienta oferty najmu pojazdu.
  2. Ustaleniu czasu, na jaki jest podpisana Umowa Najmu Pojazdu.
  3. Wybranego modelu samochodu.
  4. Wybranych usług dodatkowych.

 

Jakie formy płatności akceptujemy w FunCar24?

FunCar24 Cennik

 

  1. Płatność gotówką.
  2. Płatność przelewem bankowym.
  3. W przypadku auta zastępczego z OC sprawcy: rozliczenie bezgotówkowe lub płatność za fakturę.

 


1). Ceny wymienione w serwisie http://funcar24.pl nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

2). Wszystkie kwoty wymienione w serwisie http://funcar24.pl oraz w Warunkach Najmu Pojazdu są podane w walucie polski złoty (PLN) oraz są kwotami netto, do których należy doliczyć podatek VAT.